Murat Ö. Teşekkür Mesajı

Paramı geri iade ettiniz. Teşekkür ederim. Ama daimi müşterileriniz için döviz hesabı bulundurmalarında bir esneklik olmalı diye düşünüyorum.

Garanti Bankası Ekstra Hesap İşletim Ücreti!

Murat Ö. |

2011 senesinden beri Garanti müşterisiyim. TL vadesiz hesabım var. Önceden vadesiz hesabımdan hesap işletim ücreti aldınız sonrası için 2'den daha fazla otomatik ödeme talimatıyla size güvenerek yola devam ettim. Geçen hafta hesabıma baktığımda değer kaybetmesin diye dövize çevirdiğim diğer hesabımdan işletim ücreti adı altında 20 küsür dolar alınmış. Telefonda konuştuğum bayan bana aynı ezberleri okumaya devam etti. Daha sonra, 51034695 kayıtlı şikayette bulundum tarafınıza ama hala aldığınız haksız ücretin savunmasını yapıyorsunuz. Ek olarak, 2016 yılı için şu an çalıştığın kurumum ile maaş anlaşması da yapmışsınız. Müşteri memnuniyetsizliğiniz size kalsın, siz ücretimi iade edin lütfen.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Murat Ö.
  05 Ocak
  14:21

  Paramı geri iade ettiniz. Teşekkür ederim. Ama daimi müşterileriniz için döviz hesabı bulundurmalarında bir esneklik olmalı diye düşünüyorum.

 • 30 Aralık
  11:12

  Müşterimiz Sn. Murat Ö. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş