04 Şubat 2014

Garanti Bankası Eksik Bilgilendirme İle Süreç Uzatmak!

2 aydır kullanmakta olduğum Garanti Bankası kredi kartının ekstresinde biriken tutarıma taksitlendirme yaptırmak istiyorum. ilk denememde son ödeme tarihini geçtiğim için önümüzdeki fatura kesim tarihi bekleyip, devamında da minimum tutarı ödeyerek yaptırabileceğimi "söyleyemeyen" bir call center çalışanı yüzünden ilk başvurum doğrudan "şuan bunu yapamazsınız" cümlesi ile sonuçlandı.

Bu ay için başvurmak istediğimde de "son ödeme tarihini geçirmeden ödemenizi yaparak başvurduğunuzda her türlü işlemin yapılacağı" sözlü olarak garanti edildi. Son ödeme tarihi 3 şubat olan kartımı aynı gün öğlen saatlerinde minimum tutarı ödeyip işlem yaptırmak istediğimde de "son ödemeden 1 gün önce yapmanız lazım" dendi.

İlker 90 Okunma

Cevaplar

 • İlker01 Mart 2014

  geçen ay göya hallediyoruz denilen süreçte bu defa da başka sorunlar çıkardınız karşıma. daha nelerle uğraştıracaksınız altı üstü ekstre taksitlendirmek için uğraşıyoruz bu kadar beceriksiz bir yapı daha görmedim

 • İlker04 Şubat 2014

  beklediğim gibi, çalışanlarının hatasından ötürü yine "elimizde bir şey yok" sonucuna ulaşıldı. sorunum "teknik" sebeplerden dolayı giderilemiyormuş. 3 aydır teknik sebepler hep zaten.

 • İlker04 Şubat 2014

  ilgili bilgilendirmeyi twitter üzerinden yaptım, umarım aylardır süren ve çalışanlarınızın bilgisizliği ile benim ödeme planımın altüst olmasını sağlayan sorun bugün hallolacaktır.

 • Garanti Bankası Temsilcisi04 Şubat 2014

  Müşterimiz Sn. İlker K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön