06 Mayıs 2013

Garanti Bankası Ek Kredide Sorun Yaşıyorum!

Garanti bankasına her ay düzenli olarak maaşım yatmakta olup, 13 aralık 2012 tarihinde Destek kredi kullanmış bulunmaktayım. Fakat kullandığım krediye ek olarak yaklaşık bir aydan beri kredi başvurusu yapmama rağmen ret mesajı alıyorum. Sebep olarak borç sınırını aştığım belirtiliyor. Şimdi soruyorum ; bir kaç farklı borç ödemek tek maaşla bana aşırı derece ağır oluyor ama sadece bankaya borç ödemek daha kolay.

Bilseydim bu krediyi de kullanmazdım, ama yetkili kişinin bana tekrardan ek kredi çekeceğimi söylemesi ve sitenizdeki yada cep telefonuma gelen mesajlara inanarak kredi kullanmam beni zor duruma düşürdü. Ortada kapanan bir borç yok ama düzenli olarak her ay kredi taksitini alıyorsunuz.

Emrah 62 Okunma

Cevaplar

  • Emrah06 Mayıs 2013

    Ben sorunumu galiba net olarak anlatamadım. 06.05.2013 tarihinde şubenize gittiğimde başvurumu reddedildiği belirtildi. Lakin benim sorunum daha önce yapmış olduğum 5000 TL'lik kredim 4,500 TL olarak onaylanmış olup 06.05.2013 tarihinde böyle bir onaylanmış krediniz bulunmamakta diye söylenmiştir. Kullanmış olduğum kredi üstüne ek kredi çekme imkanım olduğunu önce söyleyip sonra reddedildiği nasıl oluyor ona açıklık getirilmesini istiyorum.

  • Garanti Bankası Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön