10 Haziran 2013

Garanti Bankası Ek Kart Şifresi!

Eşim kısa zaman önce Garanti Bankasından bana ek kart çıkardı. Ek kartın şifresini almak için 4440333 müşteri hizmetleri numarasını aradım. Annemin kızlık soy ismini sordular. Ek kart olduğu için eşimin annesinin kızlık soy ismini verdim. Yanlış olduğunu belirtip tekrar denememi söylediler. Bu kez kendi annemin kızlık soy ismini girdim yine yanlış dediler. Kendi kızlık soy ismimi verdim ona da yanlış dediler. Zaten müşteri hizmetlerini başka arama şansım da yokmuş. En yakın şubeye gitmem gerekiyormuş.

Gökçen 104 Okunma

Cevaplar

  • Gökçen23 Ağustos 2013

    Lütfen bu geri dönüşü cevaplanmış olarak algılamayınız. Zira bana hala bir cevap verilmedi.

  • Gökçen18 Ağustos 2013

    Çalışıyor olduğum ve iş yerimden izin alamadığım için şubeyle birebir görüşme imkanım yok .10 Haziran 2013 tarihinden beri Garanti bankası şubesinden'de telefon,posta yada e-mail yoluyla bana herhangi bir bildirim gelmedi . 2 aydan beri telefon'la müşteri hizmetleriyle işlem yapamıyorum. Bu nasıl bir müşteri anlayışı bu nasıl bir müşteri memnuniyet politikası . böyle davranmaya ve müşteriyi görmezden gelmeye devam ettiğiniz takdirde yeni almış olduğum kartların her ikisini de iptal edeceğim.

  • Garanti Bankası Temsilcisi10 Haziran 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön