15 Mart 2013

Garanti Bankası Ek Kart Limitini 4 Günde Artıramadılar!

Eşimin kullandığı ek kartın limiti yetmediği için müşteri hizmetlerini arayıp limit artışı istedim. Şubelerden yapılabileceğini söylediler. şubeden müracaat ettiğimde ise en geç 3 (üç) gün içinde limit artışı tanımlanabileceğini söylediler. 4 gün olduğu halde limit artışını gerçekleştiremediler.

Madem yapmayacaksınız bilgi verin ki beklenti içinde olmayalım. bu davranışından dolayı da kınıyorum. Gerçi hangi bir işlemi gerçek manada yapıyorlar ki. Bundan yaklaşık 2 ay önce de kart göndereceklerdi. Adres değişikliği isterlerse yapmamı söylediler. Güncelleme yaptığım halde yine eski adrese göndermişler. Madem işe yaramayacak niye beni adres değişikliği için yarım saat sırada bekletiyorsunuz?

Mevlüt 206 Okunma

Cevaplar

 • Mevlüt17 Temmuz 2013

  limit artışı bu kadar zamana kadar yine yapılmamıştır.

 • Mevlüt22 Nisan 2013

  1 ay geçmiş. ne bir arayan ne de soran olmuş. nasıl en kısa sürede bilgilendirme yapılıyormuş anlayamadım. en kısa süre 35-40 gün ise gerisini siz düşünün...

 • Mevlüt22 Mart 2013

  bu vakte kadar şikayete konu limit artış yapılmadığı gibi haklı müşteri hattı diye bir yerden güya bilgilendirme geliyor. bilgilendirmeyi gönderen şikayeti okuma zahmetinde de bulunmamış. sms ile limit artırılır bilgisi göndermiş. daha önce gönderdiğim ve cevap olarak gelen sms de silmedim delil olarak duruyor "ek kart limiti şubelere müracaat edilerek yapılır" ya bu müşteri hattı uzayda yaşıyor, ya da artık bir şey demek istemiyorum bıktım vesselam...

 • Mevlüt19 Mart 2013

  henüz banka tarafından bilgilendirme yapılmamıştır.

 • Garanti Bankası Temsilcisi15 Mart 2013

  Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön