09 Eylül 2014

Garanti Bankası Ek Hesap Yanıltmacası

Garanti Bankası'nın maaş müşterisiyim. Tarafıma ek hesap adı altında tanımladıkları bedeli maaş hesabıma tanımlamışlar. Benim her ay düzenli olarak maaşım yattığında benden ücretin faizini ve maaşımın belirli kısmını bloke altına alarak kredi ödemelerime engel olmaktadırlar.

Benim ek hesap olarak istediğim tutarı bilgim dışında maaş hesabıma tanımlayan ve o miktarı bloke eden Garanti Bankası müşterilerini tamamen kendi çıkarları doğrultusunda kullanmaktadır. Bu banka ile olan tüm hesaplarımı kartlarımı iptalini sağlayacağım.

Burç 540 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi09 Eylül 2014

    Müşterimiz Burç K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön