23 Ocak 2014

Garanti Bankası EFT Ücreti Alıyor!

3 yıldır Galatasaray şubesi maaş müşterisiyim. Her sene başında maaş müşterisi olmama rağmen internet bankacılığını kullandığımda işlem ücreti kesiyorlar ve her sene şube temsilcisine mail göndererek protokolün yenilemesini yapıyorum ve o sene sonuna kadar işlem ücreti alınmıyor.

Ancak bu yıl başından itibaren bu işlemi gerçekleştiremiyorum.şubeyi aradığımda "bireysel olarak bizim şubemizde ama kurumsal olarak ulus şb. ne kayıtlısınız" diyor. Ulus şubesi ise "sizin bizimle bir ilginiz yok" diyor.

Garanti Bankası 444 0 338 i aradığımda ise yetkili kişi "artık maaş müşterilerinden de işlem ücreti kesiliyor diyor".Kısacası kimin ne dediği belli değil. Bu nasıl müşteri memnuniyetidir?

Gül 51 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi23 Ocak 2014

    Müşterimiz Gül E. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön