Garanti Bankası EFT İşlem Ücreti...

Tarık A. |

Hatay Samandağ ilçe emniyet müdürlüğü ile yapılan kurumsal maaş ödemesi anlaşması gereği işlemlerden ücret alınmaması itibariyle aylık otomatik EFT talimatımdan (21.08.2014-21.07.2015) 12 defa işlem başı 2.50 TL toplamda 30 TL maaş hesabımdan paramı habersizce kestiler.

4 adet otomatik ödeme talimatım olduğu halde. Defalarca talep etmeme rağmen haksız ve habersiz kesilen toplam 30 TL'yi hesabıma iade etmediler, yardımcı olunmasını istiyorum.

Etiketler :

Havale- Eft Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tarık A.
  13 Ocak
  16:33

  Garanti Bankası bu konuda bana kesinlikle yardımcı ol-ma-dı-lar... Hep boş konuştular, hikaye anlattılar. Anlaşmalı kurum maaş bankam oldukları halde; bahse konu haksız yere kestikleri paramı i-a-de et-me-ye-cek-le-ri-ni söyleyerek beni mağdur ettiler. Bu davranışları umarım bir çok müşterilerinin kulağına küpe olur da. Bu bankayla her çalışacaklarında iki defa düşünürler. Şahsen ben bunlara hakkımı helal etmiyorum!...

 • 29 Temmuz
  15:55

  Müşterimiz Sn. Tarık A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş