Garanti Bankası EFT İptali!

Güney Y. |

ING Bank'tan tarafınıza iletilen EFT iptal isteğine cevap vermediniz size iletişim formundan mail attığım halde dönmediniz. Bana nasıl yardımcı olabilirsiniz. Mağdur olabilirim elbette lakin sizinle devamda etmemek benim elimde.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Güney Y.
  08 Mayıs
  17:50

  6 Mayısta 212 3673940 ve 212 385 3980 nolu faks numaralarınıza dilekçe yolladım. Bugun bir arıza olduğunu düşündüğüm fakslarınıza istinaden 212 386 27020 nolu faksınıza dilekçeyi yineledim. Dilekçenin özeti vadesiz mevduat hesabımın kapatılması ve American Express Kartımın iptaliydi. Bilgilendirilmedim. Lütfen dikkate alınız.

 • Güney Y.
  29 Nisan
  15:29

  Merhaba Garanti,
  2009dan beri kullanmadığım hesabım için benden 45tl almışsınız. Bunun iadesini talep ediyorum. Birde aklıma takılan şudur; İng bank size Eft işleminin iptali için toplam 6 tane mail atmış idi. Size iade talep numaralarınıda bildirmiştim... Bankalar arasında böyle işlem mi yok. Yada İngbankın bir hükmü mü yok? Bu bakiye transfer etmek isteyeceğim 3tl Eft ücreti kesilecek. Buna ilave olarak evvel zamandan da likit fon alımlarından sürekli beni zarar uğratıyordunuz yine aynı vak'a. Garanti müşterisi olmak benim şanssızlığım sanırım.

 • Güney Y.
  25 Nisan
  18:01

  Merhaba,
  EFT nin iptalini geldiği birebir aynı yoldan yapılmasını tercih ederim. EFT ücreti, hesap işletim ücreti, diger bankanın destek hesap faizi işim uzayacak. Teşekkürler

 • 25 Nisan
  11:31

  Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında,

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.

  Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır.

  Saygılarımızla,

  T.GARANTİ BANKASI A.Ş.