Garanti Bankası E-Mail Göndermiyor.

Tuncay A. |

Ekstre borcumu ödeyerek kart aidat ücretini ödemek istemedim. Şart sunup şöyle yaparsanız geri yükleriz dediler. Bende kabul etmeyip yıllık kart aidatını ödeyerek kartımı iptal ettim. Taksitli borcum olduğunu bildiğimden mail kontrolü yapıyorum ama mail yok.

Sonra bugün bir telefon alıyorum ki borcunuzu ödemediniz lütfen ödeme yapın. Bana ne kadar ödeyeceğimi bildirdinmi ki benden para istiyorum? Neden e-mail atmıyorsun? Yok ettiğim kartın numarasını ezberlemek zorunda mıyım ki telefonda kart numaramı soruyorsun müşteri temsilcisine ulaşamıyorum.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat Çağrı Merkezi Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tuncay A.
  11 Mayıs
  16:18

  Sayın Garanti Bankası,

  sikayetvar.com üzerinden iletişmde kalsak daha sağlıklı olur. Sonra savcılıktan kağıt getirmek zorunda kalırım kayıtlarınızı açmak için. Gerek yok telefon numaranızı ya da bilmem neye sor hesaplarınızı bildirmeye.

 • 16 Şubat
  17:14

  Müşterimiz Tuncay A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş