Garanti Bankası Durmadan Bozulan ATM!

Aybars A. |

Pendik burhan toprak cad. de bulunan ATM için daha önce de de sürekli bozulmasından dolayı şikayetçi olmuştum, fakat gördük ki hiçbir şekilde bu konuyla ilgili gelişme alınamadığını görüyoruz. Mütemadiyen her hafta bozulma sorunu var ve para çekemiyoruz. Bu problemler devam ettikçe bankanız ile çalışmak yerine bize problem yaşatmayan firmalara geçiş yapmak şairim en doğru karar olacaktır!

Etiketler :

ATM İşlem Hatası ATM Hizmet Dışı-Arıza

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Aybars A.
  25 Nisan
  10:40

  Daha önce de 2kez şikayette bulunduğum ATM problemlerinden sonra bir kez daha yazmaktan kaçınmayacağım. Yazmış olduğum şikayetlerin akavinden problemi çözmek için arıyorsunuz düzelteceğiz diyorsunuz fakat gene ya ATM tamamamen bozuk veya para vermiyor. Böyle köklü bir banka olduğunuzu iddia ediyorsunuz fakat aylarca devam eden bu sorunu çözmek için bir çözüm bulamıyorsunuz...

 • 10 Nisan
  00:57

  Müşterimiz Sn. Aybars A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş