23 Ocak 2014

Garanti Bankası Döviz (Euro) Hesabı Hesap İşletim Ücreti!

6 senedir müşterisi olduğum Garanti Bankası 08.01.2014 tarihinde, "Hesap İşlerim Ücreti" adı altında Euro hesabımdan 11 Euro kesmiş. Bu kadar süredir çalıştığım, boş olmayan hesaplarımın, üstelik 5 adet aktif otomatik ödeme talimatımın bulunduğu bir bankanın böyle işlem ücretleri kesmesini doğru bulmuyorum.

En kısa zamanda TL, Euro, Altın ne kadar param varsa çekip başka bir bankaya geçeceğim. Kestikleri 11 Euro'yu da Tüketici Hakları Hakem Heyeti aracılığıyla geri alacağım. Sonuçta kendileri kaybetmiş olacak.

Nahit 98 Okunma

Cevaplar

  • Nahit 25 Ocak 2014

    Bugün alınan ücretin verilen hizmetler karşılığında alındığını açıklayan fakat sonuç olarak beni hala tatmin etmeyen bir şekilde tarafıma cevap verildi. Madem verdiğiniz hizmet karşılığında ücret kesiyorsunuz yurtdışından döner dönmez sizi bana hizmet verme zahmetinden, kendimi de sizin 6 aylık 11 euro olan döviz hesabı işletim ücretinden temelli kurtarmak için tüm paramı bankanızdan çekeceğim. Hem siz rahatlarsınız hem ben, böylesi sizin de işinize gelecektir(?) diye ümit ediyorum.

  • Nahit 23 Ocak 2014

    Bakalım ne zaman sonuca ulaştıracaksınız sizin deyiminizle "değerlendirmeye aldığınız" problemi. Sonuçlarını belirli aralıklarla adım adım buradan tüm tüketicilerle paylaşacağım.

  • Garanti Bankası Temsilcisi23 Ocak 2014

    Müşterimiz Nahit T. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön