21 Mart 2014

Garanti Bankası Dosya Masraflarının Gösterir Belgelerin İadesini Yapmadı!

İstanbul Bayrampaşa Garanti Bankası şubesinden çeşitli tarihlerde kullanmış olduğum kredilerin dosya masraflarına ilişkin hesap özetlerinin ve birer suretlerinin tarafıma gönderilmesi hususunda 20/01/2014 tarihli dilekçem iadeli taahhütlü olarak genel müdürlüğünüze gönderilmiş ve 28/01/2014 tarihinde tarafınızca teslim alınmış olup, yaklaşık bir buçuk ay geçmesine rağmen dilekçem ile ilgili herhangi bir geri dönüş yapılmamış ve dilekçemde belirtmiş olduğum belgeler tarafıma gönderilmemiştir.

İlgili belgelerin tarafıma elektronik ortamda e-mail adresine gönderilmesini, aksi durumda ilgili diğer mercilere de başvuracağımın bilinmesi hususunu arz ederim.

Ali 92 Okunma

Cevaplar

  • Ali24 Mart 2014

    garanti bankası mı? aslaaaaaaaaaa

  • Garanti Bankası Temsilcisi21 Mart 2014

    Müşterimiz Ali Z. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön