11 Ağustos 2014

Garanti Bankası Dosya Masraflarını İade Etmiyor.

Garanti Bankası'ndan geçmiş yıllarda aldığım kredilerin dosya masraflarını tüketici hakları hakem heyeti vasıtası ile geri almak istedim. Hakem heyeti aleyhimde karar verdi.

Ben dosya masraflarını alacağımı beklerken Garanti Bankası beni tüketici mahkemesine verdi. Ancak mahkeme kararı yine aleyhime olmasına rağmen Garanti bankası dosya masraflarını yine ödememektedir. Ve ödenmeyeceğini belirtmektedir. Bu durumda icraya gitmekten başka çarem kalmıyor. İnsanları bu şekilde uğraştırarak haklarını aramaktan vazgeçirmeye çalışıyorlar.

Ancak bir bankanın mahkeme kararını bile kabul etmiyor olmasına anlam veremiyorum.

Mesut 493 Okunma

Cevaplar

 • Mesut'un Teşekkür Mesajı13 Kasım 2014

  Garanti bankasından gün içinde bana olumlu dönüşlerle sorunumun çözülmesini sağladılar. Özellikle Özcan beyin ilgili davranışı için kendisine teşekkür ediyorum. İyi günler.

 • Mesut16 Ağustos 2014

  Banka şikayetvar aracılığı ile iletişime geçti yardımcı oldular. Teşekkür ediyorum. Geçen yıl bankaya vermiş olduğum banka kararı için bana ödeme yapıldı. Ancak yeni çıkan mahkeme kararının da bankalarına verilmesini istiyorlar. Biraz ilginç geldi benim haberimin olduğu bir karardan garanti bankası haberdar değil. Ama ne yapalım banka kararını verdiğimde paramı aldıktan sonra ona da tamam diyeceğiz.

 • Mesut11 Ağustos 2014

  Konu ile ilgili olarak iletişime geçilmesi beklenmektedir.

 • Garanti Bankası Temsilcisi11 Ağustos 2014

  Müşterimiz Mesut K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön