Garanti Bankası Dosya Masraflarını İade Etmiyor!

Gülay K. |

Yıllardır Garanti bankasından kredi kullanırım,kredi kartını kullanırım.eşimin ve benim çektiğimiz kredileri dosya masraflarının iadesi için Tüketici haklarına 2012 kasım ayında başvuruda bulundum.Eşimin ve benim çektiğim kredinin toplam doysa masrafı 370,00 tl.10.12.2012 tarihinde karar çıktı.Tüketici hakem heyeti geri ödeme kararı çıkardı ve Garanti bankasına tebliğ etti.

Şuan 15,02,1013 ve garanti bankası parayı ödemiyor.İzmit Sanayi şubesiyle görüştüm.Yok tekrar tebliğ edilmesi lazım yok isterseniz icraya verin deyip uğraştırıyor.Tüketici hakları bürosuyla görüşüyorum başka tebliğ edilecek bir şey yok ödemek zorundalar diyor.İlla icraya mı gidelim.İlla uğraşalım mı.Pes artık.

Etiketler :

Kredi Masrafları

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gülay K.
  09 Nisan
  09:32

  merhaba arkadaşlar ben garanti bankasını icaraya verdim ve icra masrafıyla birlikte ödeme 25 gün içinde yapıldı..tüketici hakem heyetinden karar çıkınca üşenmeyin verin icraya..

 • Gülay K.
  26 Şubat
  16:24

  bana hala net bir bilgi verilmedi...

 • Gülay K.
  20 Şubat
  17:39

  bilgi hiçbir işime yaramıyor lütfen bir yetkili bu ödemeyi alabileceğimi söyleyebilirmi?

 • Gülay K.
  18 Şubat
  17:01

  merhaba,
  Tüketici hakem heyeti elinize geçtiğini ve oyaladığınızı ve icraya verebileceğimi söyledi.Size göndercekleri başka bir evrak kesinlikle yokmu.Lütfen onaylanan bu ödememi icraya vermeme gerek kalmadan ödeyin ki bankacılık işlemlerimi sizinle yapmaya devam edeyim.Kısa sürede bilgi bekliyorum.ilginize teşekkürler.

 • 18 Şubat
  15:32

  Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında ,

  Müşterimize konu hakkında email ile bilgilendirme yapılmıştır.

  Saygılarımızla,

  T.GARANTi BANKASI A.Ş .

  HAKLI MÜŞTERİ HATTI

  444 0 338