Garanti Bankası Dosya Masraflarını 1 Aydır İade Etmiyor!

Eren A. |

25 Ekim 2013 tarihinde dosya masrafı davasını kazanmama rağmen 1 ay oldu ama hala parayı hesabıma yatırmadılar hem de 261 TL. Üstelik Aydın ili Bulvar Şubesi ile irtibata geçince de Merkez ilgilenmekte bizim bilgimiz yok deniyor.

Eğer davayı ben kaybetseydim avukatlık ücreti için her gün telefonumu arama zahmetinde bulunacaklardı fakat kendileri ödemek zorunda kalınca 1 aydır ses seda yok.İcra yoluyla da almak mümkünken hala neyi diretiyorlar anlamıyorum. Garanti Bankası'nın adını bile duymak istemiyorum artık.

Etiketler :

Kredi Masrafları

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Eren A.
  02 Aralık
  12:05

  AVUKATLARINA AİT MAHKEME KARARI OLDUĞU HALDE SONUÇLANMADI DİYE CEVAP ALIYORUM VE ELİMDEKİ MAHKEME SONUCUNU TEKRAR FAX LAMAM LAZIM...ÇOK AMATÖRCE YAPILAN DAVRANIŞLAR...GARANTİ BANKASINA HİÇ YAKIŞMADI BENCE...

 • 26 Kasım
  09:58

  Müşterimiz Sn. Eren A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır.
  Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.

  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş