05 Temmuz 2014

Garanti Bankası Dosya Masrafları ve Ekspertiz Ücretinin İadesini İstiyorum!

Garanti Banakası'ndan 18/07/2012 tarihinde çekmiş olduğum konut kredisine ait ekspertiz masrafı, ipotek tesis masrafı ve kullandırım dosya masrafı adı altında toplam 1650 tl paranın haksız yere alındığı tüketici mahkemeleri ve yargıtay kararıyla onaylanmıştır. Bu nedenle tarafımdan alınan paranın yasal faizi ile birlikte tarafıma ödenmesini istiyorum.

Aksi taktirde alacağımın faiziyle birlikte tahsili için her türlü mahkeme masrafları ve avukatlık ücretlerini bankanızdan tahsil etmek üzere yasal yollara baş vuracağımı bildiririm.

Deniz 1.750 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi07 Temmuz 2014

    Müşterimiz Deniz Y. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön