14 Kasım 2014

Garanti Bankası Dosya Masrafını İstedim Diye Tehdit Ediyor.

Garanti Bankası'ndan daha önce kullanmış olduğum kredilerimin masraflarını, daha önce davası görülen bir iade mahkemesinin kararına istinaden tüketici hakem heyetine başvuru yaptım. Başvurumun üzerinden yaklaşık olarak 7 ay geçti ve banka beni aradı.

Masraflarımdan vazgeçmem doğrultusunda bana masrafımın yarısı kadar tutarını teklif ettiler. Teklif ile ilgili bir şikayetim yok ancak. 10 yıldır müşterisi olduğum maaşımı aldığım banka tehditvari bir yaklaşım ile; Eğer tutarı kabul etmezsem hakkımda karşı dava açacaklarını ve bu mahkeme âleyhime sonuçlanabileceğini söyledi. Bu derece bir yaklaşımı Garanti Bankası'na hiç ama hiç yakıştıramadım.

Buğra 269 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi14 Kasım 2014

    Müşterimiz Sn. Buğra A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön