03 Eylül 2013

Garanti Bankası Dosya Masrafını İade Etmiyor!

08/12/2006 yılında kullanmış olduğum tüketici kredisinden alınan dosya masrafı için tüketici haklarına müracaat ettim . Tüketici Hakları Hakem Heyeti 12.08.2013 tarih ve 15/2822 nolu kararı ile bankanın paranın tarafıma iadesine karar vermiştir.

Kararın tarafıma ulaştırılması ile birlikte elimdeki tebligat ile banka şubesine müraacatımda bu işlemin merkez tarafından yapıldığı ve aynı tebligatında genel merkeze ulaştığı, bana telefon ile genel merkez tarafından bilgi verileceği söylenmiştir. Ancak üzerinden 20 gün geçmesine rağmen bilgilendirilmedim ve ben ulaşmak istediğimde tüm çabalarıma rağmen muhatap bulamadım. Garanti Bankası paramı istiyorum.

Murat 59 Okunma

Cevaplar

  • Murat 06 Eylül 2013

    Bankanızın beni telefonla arayan personelinizden son derece memnun olduğumu,bana karşı tavır ve davranışlarından duyduğum mutluluğu belirtmek isterim.Ancak bankanız Gölcük şubenizdeki bu konu ile ilgilenen personelinizin inanılmaz kötü tavır ve beni terslemesi ödemiyoruz gidin avukatınıza başur şeklindeki sert ve umursamaz tavrı beni son derece üzmüşdür.Bundan sonra kurumunuza karşı takınacağım tavırın tek sorumlusu Gölcük şubesi personelinizdir. Saygılarımla...

  • Murat 05 Eylül 2013

    Sayın Garanti bankası yetkilileri, Bankanızın müşteri hizmetleri tarafından telefon ile bilgilendirilerek şubenize uğramamı ve burada bana yardımcı olunacağı söylendi fakat bankanızdaki yetkili personeliniz tarafından ödemeyeceğiz gidin avukatınıza başvurun şeklinde yanıt aldım.İcra yoluna başvuracağımı bildirir saygılar sunarım.

  • Garanti Bankası Temsilcisi03 Eylül 2013

    Müşterimiz Sn. Murat M. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüşlerinizi www.garanti.com.tr / Haklı Müşteri Hattı sayfasında yer alan İletişim Formu aracılığı ile iletebilir, hafta içi ve cumartesi günleri 09:00-18:00 saatleri arasında 444 0 338 ve ya 0850 222 0 338 numaralı hattımızı arayarak müşteri danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz. 7/24 hizmetinizde olan @garantiyesor ekibine; Facebook (http://on.fb.me/1356rGa) ve Twitter (http://twitter.com/garantiyesor) üzerinden de ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön