Bora S. Teşekkür Mesajı

Sonunda Paramı aldım..

Garanti Bankası Dosya Masrafını İade Etmiyor.

Bora S. |

Garanti Bankası'ndan aldığım kredinin dosya masrafı adı altında alınan paranın iadesi bir türlü yapılmıyor. Tüketici Hakem Heyetinin Yazmış olduğu yazıda: 4822 Sayılı kanun ile değişik 4077 kanunun 6. maddesi gereğince tüketici şikayetinin kabulüne, dosya masrafı adı altında kesilen 257,25 TL' nin 01.04.2013 tarihinden itibaren yasal faiziyle birlikte tüketiciye ödenmesine karar verilmiştir diye yazı geldi.

12,000 TL' lık kart vermesini biliyorsunuz, harcama yaptıkça limite yaklaşınca limiti yükseltmesini, yıllık aidat almasını da biliyorsunuz , 257,25 TL' yi ödemek için 100 kere arattırıyorsunuz. Kredi kartımı ve hesabımı kapattırıyorum. Hayatımdan Garanti Bankası'nı çıkartıyorum. Bir daha mı Garanti bankası? Uzak dursun.

Etiketler :

Kredi Masrafları

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Bora S.
  28 Şubat
  17:40

  Sonunda Paramı aldım..

 • 17 Ocak
  10:05

  Müşterimiz Sn. Bora S. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır.
  Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.
  T. Garanti Bankası A.Ş