03 Nisan 2014

Garanti Bankası Dosya Masrafımı Ödemiyor.

Benim tüketici haklarından çıkan kararı tüketici hakları hakem heyeti 1 ay öncesinden bankanıza yolladı ve bende bendeki olan kararı bankanıza götürdüm ve mail atıldı ve bana thh kararının bize ulaşması lazım. Ondan sonra işleme alınacağını söylediler. Fakat aradan 1 ay geçmesine rağmen 4440338'den aradıklarında karar elimize ulaştı diyorlar.

Bankanıza gittiğimde ve sorduğumda hayır öyle bir şey yok ulaşmadı diyorlar. Karar 1 ay önce gönderildi. Nasıl elinize ulaşmadı daha ve bende yoruldum artık ve bankanızla 2. hukuki süreci başlatacağım ve bankadaki tüm ilişkilerimi keseceğim. Lütfen bu kararın ne durumda olduğunu bana bildirin lütfen bende 2 derede kaldım. Bir an önce cevabınızı bekliyorum.

Tahir 142 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi03 Nisan 2014

    Müşterimiz Tahir U. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön