12 Şubat 2014

Garanti Bankası Dosya Masrafımı İade Etmiyor!

Garanti Bankası'ndan 2003 yılında bir ihtiyaç kredisi kullandım.o yıl ödediğim 175 tl dosya masrafını geri almak için tüketici mahkemesine başvurdum.3 ay dava sonucunu bekledim. Sonu da adresime kazandığıma dair tebligat geldi. Kağıtta banka dosya masrafıma tarafıma iade edecektir yazıyordu.

Gelen kağıtta bankaya gittim dosya masrafını istedim vermediler. Mahkemeden tebligat geleli 65 gün olmasına rağmen daha parayı tarafıma iade etmediler. Zaten verecekleri 175 tl onuda vermemek için direniyorlar. Bu para benden 10 sene önce kesildi, zaten paranın değeri kalmadı. Yinede alamıyorum.

Zaman 78 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi12 Şubat 2014

    Müşterimiz Zaman K.tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön