07 Şubat 2014

Garanti Bankası Dosya Masrafı Ve Hesap İşletim Ücretini Geri İstiyorum!

Garanti Bankasından kullanmış olduğum krediye istinaden açtırmış olduğum hesaptan çeşitli tarihlerde toplamda ödediğim 50 TL hesap işletim ücretini ve kredi çekerken kesilen 119 TL dosya masrafının iadesini istiyorum.

Kredi borcum bittikten sonra hesabımda kendi yatırdığım paramı yani benim paramı kullanıp hemde benim paramdan hesap işletim ücreti kesiyorsunuz. En kısa sürede iade işlemini gerçekleştirmenizi ve tarafıma telefonla bilgi verilmesini istiyorum.

Yaşar 79 Okunma

Cevaplar

  • Yaşar10 Şubat 2014

    4 GÜN OLDU HALA GERİ DÖNÜŞ YAPMADINIZ.

  • Garanti Bankası Temsilcisi07 Şubat 2014

    Müşterimiz Yaşar Z. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön