25 Ağustos 2014

Garanti Bankası Dosya Masrafı Kesiyor.

Garanti Bankası 2010 yılında çekmiş olduğum ev kredisi için 750 tl dosya masrafı kesmişlerdi şubat 2014 tüketici hakem heyetine bssvurdum nisan 2014 kazandığımı bildirir belge geldi ama garanti bankası parasal işlemi sonuçlandıramadı ve ödeme halen deha yapılmadı. arıyorum hesabınıza böyle bir tutarda yatmadı bu konudan sıkıldım artık. Çözüme ulaşmak istiyorum.

Tarık 400 Okunma

Cevaplar

  • Tarık 28 Ağustos 2014

    Garanti bankasıyla mümkün mertebe bir daha çalışmayı düşünmüyorum.bugün banka personelin tavırlarını bir görçeksiniz sanki babasının parasını veriyolar o para zaten benim. neymiş 15 güne kadar mesaj gelecekmişte ondan sonra bir daha gideçekmişizde maltaval okuyorlar.

  • Garanti Bankası Temsilcisi25 Ağustos 2014

    Müşterimiz Tarık D. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön