14 Mayıs 2013

Garanti Bankası Dosya Masrafı İçin Dava Açtı!

2010 yılında aldığım mortgage kredisine ait dosya masrafı ve expertiz ücretinin iadesi için tüketici hakem heyetinin lehime karar vermesine rağmen Garanti Bankası Tüketici mahkemesinde tarafıma dava açıldı.

Davanın avukatlık ücretleri ve dosya masrafını da benden karşılamamı istiyorlar. Bir firmanın müşterisini hakkını aradığı için dava etmesi firmanın hizmet kalitesini ve marka değerinin göstergesidir.

Kerem 450 Okunma

Cevaplar

  • Kerem 24 Temmuz 2013

    Bugün avukatın hesabına vekalet ücreti ve diğer hesaba da yargılama ücretini içim kan ağlayarak yatırdım. bu yazıyı yazma nedenim benim durumumda olup ta aynı duruma düşmenizi istememdir.

  • Kerem 12 Temmuz 2013

    Merhaba, Garanti Bankası davayı kazandı haksız olarak aldığı dosya masrafına ilave olarak haksız olarak avukatlık vekalet ücreti , yargılama masrafları v.s. de alma hakkını kazandı. Ne diyeyim pes doğrusu, bu bankaya işi düşen on defa düşünmeli. Benden uyarması.

  • Garanti Bankası Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön