01 Eylül 2015

Garanti Bankası Dosya Masrafı İadesi!

Garanti Bankası'nın 1000**** numaralı
müşterisiyim. Bankada Şehzadebaşı/İstanbul Şubesinden kullanmış olduğum
ihtiyaç kredisinin dosya masrafının iadesine yönelik olarak T.C. Karşıyaka
Kaymakamlığı Tüketici İlçe Hakem heyetine yapmış olduğum 16.05.2014 tarihli başvuru
sonucunda dosya masrafının iadesine yönelik karar çıkmış olmasına rağmen banka yaklaşık 9 aydır dosya masrafını iade etmiyor.

Söz konusu kararı, bankanın çağrı merkezi ve şube yetkililerinin yönlendirilmesiyle ilgili şubeye ve genel müdürlüğe faksladım ancak yine de herhangi bir sonuç alamadım. Yargısal nitelikteki bir kararı uygulamayarak Garanti Bankası suç işliyor. Banka yetkililerinden bir açıklama bekliyorum.

Demet 69 Okunma

Cevaplar

  • Demet 18 Eylül 2015

    Banka dosya masrafını yatırmış içinden de 60 TL hesap işletim ücretini kesmişler sağ olsunlar! Bundan sonra garanti bankasıyla çalışmayı kesinlikle düşünmüyorum.

  • Garanti Bankası Temsilcisi01 Eylül 2015

    Müşterimiz Sn. Demet A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön