29 Nisan 2015

Garanti Bankası Dosya Masrafı İadesi!

Dosya masrafı iadesi için şubeye başvurdum alamazsınız dediler. Daha sonrasında kesinti yapıldığına dair dekontları istedim onu da ücret karşılığında vermeye kalktınız. Fakat bende hepsinin bir kopyası olduğu için rahatlıkla tüketici hakem heyetine başvurdum ve hepsini sizden geri alacağım. Karara göre icraya başvur diyeceksiniz onu da memnuniyetle yapacağım. En azından bir anım olur Garanti Bankası'nı icraya verdim vererek.

Sorum şu: sizlerde biliyorsunuz ki yaptıklarınız yasal değil ve mahkeme lehime karar verecek. Bu parayı geri almam için bu işlemleri yapmam mı hoşunuza gidiyor? Ben zaten seve seve alacağım o parayı sizden yazıyı vermeden ya da icraya evrakı koymadan verseniz olmuyor mu?

Yusuf 280 Okunma

Cevaplar

  • Yusuf29 Nisan 2015

    Çok komiksiniz. Aranma sebebim kendilerinin haklı nedenle bu ücretlerini aldıklarını anlatmaları oldu. Bunun dışında destek olmak ya da yardımcı olmak gibi bir yaklaşımları yok. Komik olma sebepleri ise basında defalarca dile getirilen ve bu ücretlerin hiç birinin yasalara uygun bir şekilde alınmadığını anlatan haber çıkarken ve yasa hazırlanırken sizin biz bunu kanunlara uygun alıyoruz demeniz beni epey eğlendirdi. :)

  • Garanti Bankası Temsilcisi29 Nisan 2015

    Müşterimiz Sn. Yusuf B. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön