18 Eylül 2015

Garanti Bankası Dosya Masrafı Geri Ödemesi.

Mahkeme kararı ile hak kazandığım dosya masrafının geri ödemesi ile ilgili 1 haftadır geri dönüş yapılmadı. Evrakları Garanti Bankası Çanakkale Anafartalar şubesine teslim ettim. Yetkililerden bildirim bekliyorum.

Yavuz 108 Okunma

Cevaplar

  • Yavuz27 Eylül 2015

    Garanti Bankası'ndan çektiğim konut kredisini tüketici hakem heyetine bu bir ticari kredidir şeklinde bilerek ve/veya yanlışlıkla beyan eden bankaya Çanakkale de açtığım davayı avukatı önünde kazandım ve ilgili evrakları Anafartalar Çanakkale şubesinden sisteme tarattırdım. Halen tarafıma bir dönüş olmadı. Bayram'dan sonra icra takibine avukat ile başlıyorum. Bankanın parası çok. Avukat parasıda ödesinler.

  • Garanti Bankası Temsilcisi18 Eylül 2015

    Müşterimiz Sn. Yavuz Emre A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön