Garanti Bankası Dosya Masrafı Dekontuna 70 TL Ücret İstiyor!

Erol Y. |

Garanti Bankası müşterisiyim. Çekmiş ve halen ödemekte olduğum 4100 TL'lik kredinin dosya masrafı dekontunu vermekte zorluk çıkarıyorlar. Karşılığında 70 TL ücret isteyip bankamızın prensipleri böyledir, diyorlar. Banka yönetiminin yasaların karşısında anlayışlı olmasını ve bu konuda kolaylık sağlamasını istiyorum.

Etiketler :

Diğer Komisyonlar Kredi Masrafları Şube Personel Davranışı

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erol Y.
  19 Eylül
  19:32

  Siz en başta müşteriden dosya masrafını keserek, Yargıtayın almış olduğu katara karşı gelerek suç işliyorsunuz. Müşteri hakkını aramaya kalktığında zora koşarak talep ettiği dekonta da 70 lira gibi bir ücret istiyorsunuz. Diğer bankalar sizin gibi uygulama yapmayıp 3 lira gibi düşük bir ücretle belgeyi müşteriye veriyorlar. Siz hangi bankacılıktan, hangi hizmetten ve hangi haklı kazançtan söz ediyorsunuz. Haklı iseniz müşterilerinizi karşınıza almayın, onlara yardımcı olun. Saygılarımla.

 • 15 Eylül
  10:04

  Müşterimiz Erol Y. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş