22 Ağustos 2014

Garanti Bankası Dönüş Yapmıyor Çaldırıp Kapatıyor.

Garanti Bankası'ndaki hesabımı iptal etmeme rağmen 0,... diye çok ufak bir fatura çıktığını anladım ama bu faturadan önce sürekli 444 0 333 numaralı müşteri hizmetleri telefonundan 2-3 defa arandım ama bu aramalar sadece bir veya iki kez çaldırıp kapatma oluyor, yani sadece kayıtlarda arandığımı belgelemeye yönelik bir aranma şekli arayan numaraya tekrar dönüş yapmama rağmen herhangi bir sonuç alamadım.

Neden aradınız diye sormama cevap olarak bilmiyoruz haberimiz yok diye cevap aldım. Ben kredi kartı ve mevduat hesabımı kapattığımda şubeden yaptığım ödemede hiç bir borcumun kalmadığına dair cevap aldım peki ne oluyor?

Mehmet 340 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi22 Ağustos 2014

    Müşterimiz Mehmet E. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön