02 Aralık 2013

Garanti Bankası Dolar Borcu Ödeme!

Geçen ay ekstremde yer alan dolar borcumun karşılığını tl olarak kredi kartıma yatırdım. Sonrasında mail aracılığıyla ödenmemiş borcumun olduğu iletildi. Müşteri hizmetleri ile yapmış olduğum görüşmelerde, tl hesabı açtırmam gerektiği sonrasında yatırmış olduğum tl nin bu hesaba aktarılacağı ve dolar karşılığı olarak borcumun ödeneceği söylendi.

Ancak tekrar aradığımda, borcum olduğu için paranın hesabıma aktarılamayacağı, şubeye gitmek zorunda olduğum söylendi. Ben de kendilerine şubeye gidecek zamanım olmadığını, işlemin telefon aracılığıyla yapılması gerektiğini söylememe ve haklı müşteri hattına şikayette bulunmama rağmen halen bir işlem yapılmadı. Neden işleri zorlaştırıyorlar anlamıyorum.

Furkan 97 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi02 Aralık 2013

    Müşterimiz Sn. Furkan P. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön