06 Şubat 2014

Garanti Bankası Dilekçeme Cevap Vermedi.

28.11.2013 tarihinde iadeli taahhütlü olarak göndermiş olduğum, geriye dönük ödediğim kredi kartı yıllık aidatlarının dökümünü gösteren belgelerin tarafıma gönderilmesi talebimi içeren dilekçe banka yetkilisi tarafından 06.12.2013 tarihinde teslim alınmış, ancak tarafıma bugüne kadar bir cevap verilmemiştir. Garanti Bankası hem dilekçeme cevap, hem de geriye dönük kesilen kredi kartı aidatlarımın ödenmesini istiyorum.

Ahmet 128 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet'in Teşekkür Mesajı16 Aralık 2014

    teşekkürler şikayetvar. sayenizde 6 yıllık geriye dönük kart aidatını ekim ayında aldım.

  • Ahmet 13 Şubat 2014

    telefon ile dönüş yaptılar, ancak bu tür yazılı taleplere cevap veremiyoruz dediler. istediğim belgeleri de gönderemezlermiş. kartımı 1 yıl kapattırmamam karşılığında 50 tl bonus verelim diyorlar. tüketici hakem heyetine başvurursam da avukatları devreye girermiş.

  • Garanti Bankası Temsilcisi06 Şubat 2014

    Müşterimiz Ahmet S. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön