03 Şubat 2014

Garanti Bankası Devamlı Sigorta Ücreti Kesiyor!

Bana kredi verilirken hayat sigortası hakkında bilgi verilmedi. Fakat 1 kez benden ücreti kesilmiş olmasına rağmen 1 yıl geçtiği için tekrar 44,52 TL kesilmiş hesabımdan. Sen bu krediyi kaç yıllık olduğunu görmüyor musun her yıl kesileceğini neden bildirmiyorlar. Benden habersiz hesabımdaki para nasıl kesilir.

Sen hesabımdaki paraya dokunma yetkisini hangi kanun, yönetmelikten alıyorsun? Ben böyle bir başına buyruk banka daha görmedim. Garanti Bankası, ısrarla hayat poliçesinin iptalini istiyorum. Gereğini yapın lütfen.

Şirin 102 Okunma

Cevaplar

  • Şirin02 Mayıs 2014

    Kesinlikle Garanti Bankası tercihlerim arasında olamaz.

  • Garanti Bankası Temsilcisi03 Şubat 2014

    Müşterimiz Sn. Şirin K.tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön