18 Aralık 2015

Garanti Bankası Demografik Bilgilerimin Eksikliği..

Garanti Bankası kredi kartımı iptal etmek istedim. Her şey böyle başladı. Call Center 'ı aradığımda demografik bilgilerimin eksik olduğu iptal işleminin gerçekleştirilmesi için şubeye gitmek zorunda olduğum iletildi. Peki izin aldım iş yerimden gittim. Şubedeki bireyselci arkadaş " ben direk kart iptalinizi buradan gerçekleştiriyorum, 1 hafta içinde başka harcama yapmazsanız otomatik iptal olacak" dedi.

Süper! Aradan 6 gün geçti, call center'dan aradılar. Demografik bilgileriniz eksik olduğu için şubeye gitmeniz gerek. Neden? Kredi kartım iptal olmayacak mı? Olacak dediler ama bilgileriniz eksik. Peki hangi bilgim eksik? Yanıt yok. Net bilgi, yönlendirme maalesef yok. Bilgi rica ederim.

Ceren 95 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi18 Aralık 2015

    Müşterimiz Sn. Ceren Bozkurt C. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön