25 Ağustos 2015

Garanti Bankası Dekont Vermek İçin 70 TL Ücret Alıyor!

15.09.2014 tarihinde, daha önce kullanmış olduğum kredi dosya masrafının iadesi için yaptığım şikayet 13.04.2015 tarihinde karara bağlanmış ve mahkeme, bankanın almış olduğu dosya masrafının ve dosya masrafı alındığına dair dekontu bana vermek için aldığı 70 TL'nin tarafıma iadesine karar vermiştir.

Bankanın, dekont vermek için aldığı 70 TL başlı başına bir sorumsuzluk iken mahkemenin verdiği kararı da yaklaşık 5 aydır yerine getirmemesi müşterisine verdiği değeri açıkça göstermektedir. Üstelik şubelerindeki çalışanları da bana sağlıklı bir bilgi vermemekte ve sanki ben hatalıymışım gibi saygısızca bir tavır içerisine girmektedirler. Mağduriyetimin acilen giderilmesini talep ediyorum!

Mustafa 451 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi25 Ağustos 2015

    Müşterimiz Sn. Mustafa İ. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön