Garanti Bankası Cep Şubesi Hizmet Dışı ve Maddi Kaybım!

Tugce Ada L. |

2 Kasım sabahı hesabımdaki Euroyu bozup düşünce tekrar almak istedim ama "şuan da hizmet veremiyoruz" hatası yüzünden maddi kayıp yaşadım. Bu kaybı yaşayacaksam bir daha cep şubenizi kullanmayıp hesabımı kapatacağım.

Etiketler :

Mobil Bankacılık

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tugce Ada L.
  06 Kasım
  21:22

  Haklı müşteri hattından aranıp evet efendim 2 Kasım günü sistemimiz de sorun vardı bizi arasaydınız yatırım merkezini danışmanlarımız yardımcı olabilirdi dendi. Tekrar dönüş yapılacak dendi arayan soran yok. 2 TL kart borcu olsa 10 kere aranıyor şimdi geçiştirilmeye çalışıyorlar. Benzer internet şikayetlerini okudum yp işlemleri de anlık zaten sizin müşteri temsilciniz kimlik doğrulama işlemi yapana kadar yine kur değişirdi. Serverleriniz yoğunluğu kaldırmıyorsa bilişim şirketlerinden destek alın. Bu bizim sorunumuz değil

 • 03 Kasım
  14:41

  Müşterimiz Sn. Tuğçe Ada L. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş