24 Kasım 2014

Garanti Bankası Cep Şubesi EFT - Havale İşlem Ücreti Alıyor!

2012 yılından beri Garanti Bankası maaş müşterisiyim. Bahse konu bankadan halihazırda ihtiyaç kredisi ve kredi kartı kullanmaktayım. Ayrıca bireysel emeklilik sözleşmem ve otomatik ödeme talimatlarım bu bankadadır.

Bir ay önce Cep Şubesinden yaptığım EFT/Havale işlemlerinde ücret alınması sebebiyle Garanti Bankası Sarıyer Şubesini aradım. Ücret iadesi yapıldı fakat işlem ücretlendirilmemesi için tanımlama yapılmadı. Geçen hafta yaptığım işlem sonucu tekrar para alınması sebebiyle tekrar şubeyi aradım. Ücret alınmaması için tanımlama yapılacağını fakat alınan ücretlerin iadesinin yapılamayacağını belirttiler. Mağduriyetimin giderilerek para iadesini talep ediyorum.

Ahmet 1.145 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi24 Kasım 2014

    Müşterimiz Ahmet İ. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön