05 Şubat 2014

Garanti Bankası Çağrı Merkezine Ulaşamıyorum.

Garanti Bankası çağrı merkezini aradığımda, müşteri temsilcisine aktarılma olmuyor, olduğunda ise bana yardımcı olamayacaklarını söylüyorlar. Kredi kartımın hesap kesim tarihini kendilerine göre ayarlayıp bana bunu değiştirme hakkı vermiyorlar. Bankaya hiçbir şekilde ulaşamıyorum.

Seda 78 Okunma

Cevaplar

  • Seda 05 Şubat 2014

    Müşteri temsilcisinin benimle doğru bir şekilde iletişime geçmesini istiyorum.Hesap kesim tarihi maaş günümle çakışmaktadır.Aksi taktirde kredi kartımın iptalini gerçekleştireceğim.

  • Garanti Bankası Temsilcisi05 Şubat 2014

    Müşterimiz Sn. Seda Y. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön