Garanti Bankası Çağrı Artıyor.

Murat A. |

Son bir haftadır her gün öğlen saatlerinde aynı numara tarafından telefonuma çağrı bırakılıyor. Çağrı diyorum, çünkü sadece 2 sn. çalıyor sonra hat düşüyor. Geri aradığımda ise Garanti Bankası çağrı merkezi çıkıyor. Tüm uğraşmalarıma rağmen Garanti Bankası kredi kartım olmadığı için çağrı merkezi sistemine kabul edilmiyor. Şikayetimi bizzat bankaya iletemiyorum Kredi kartım çalındı menüsü üzerinden ulaştığım banka yetkilisi bana kartım yoksa hizmet vermeyeceklerini bildirdi. Garanti Bankası ile ilgim alakam yok ve olmasını da istemiyorum. Bu sebeple telefonuma yapılan taciz çağrılarının acil olarak sonlandırılmasını istiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim Reklam Telefon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Murat A.
  25 Temmuz
  14:10

  beni aramayın şikayetimi değerlendirdiğinizi bildirmek için yine beni aramanız ne ironik !!!

 • Murat A.
  01 Nisan
  17:52

  şikayetim üzerine yine DEFALARCA KERE VE RAHATSZIZ EDECEK ŞEKİLDE telefonla arandım ve her aranmada tekrar tekrar bilgilendirme yapmak zorunda kaldım.bankanızda hesabım yok.olmayacak.Boşu boşuna çağrı merkezi elemanlarınızla beni karşı karşıya getirmeyin.Zira iltifatlarımın dozu yükselecek artık.bilmem anlatabildim mi ? SAKIN AMA SAKIN BİR DAHA BENİ RAHATSIZ ETME GARANTİ BANKASI !

 • 28 Mart
  14:30

  Müşterimiz Murat A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş