08 Temmuz 2013

Garanti Bankası Burs Hesabımdan İşletim Ücreti Alınıyor!

21266823 numaralı müşteriyim. Müşteri numarama tanımlı vadesiz hesabımı, burs ödemeleri ve hayatımı idame ettirmek için kullanıyorum. Hesabımdan göze batmayacak şekilde belirli periyotlarda hesap işletim ücreti alınıyor. Öğrenci olduğumu beyan etmeme ve bu duruma şube vasıtasıyla itiraz etmeme rağmen bu ücret alınmaya devam ediliyor.

Garanti Bankası gibi köklü ve güvenilir bir bankanın öğrenci hesabımdan ne istediğini anlamış değilim. Bu duruma itiraz ediyorum ve bu zamana kadar hesabıma yansıtılıp tahsil edilen tüm işletim ücretlerinin iadesini istiyorum. Aksi takdirde derhal hesabımı kapatıp Garanti Bankası ile ilişiğimi keseceğim.

Nihat 32 Okunma

Cevaplar

  • Nihat 08 Temmuz 2013

    Bilgilendirme yapıldı, ancak bu bilgilendirme, ücretin alınmasına devam edileceği anlamına geliyor. İlk işim hesabımı kapatmak olacak. Artık cep şubesi EFT işlemlerinden de 90 kuruş alınmaya başlanmış. Garanti Bankası'nın yakın zamanlardaki olaylar sonucunda müşterilerine takındığı tutumu beğenmiyorum.

  • Garanti Bankası Temsilcisi08 Temmuz 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön