02 Aralık 2014

Garanti Bankası Bu Mu Sizin Müşteri Memnuniyeti Anlayışınız?

Uzun yıllardır Garanti Platinium Kredi Kartı kullanıyorum, her ay minimum 3000 TL ekstre ödemesi yapıyorum, 6-7 adet otomatik ödemem mevcut. Kasım ekstremde 69 TL kart ücreti yansıtılmış. İptali için aradığımda, karşıma saçma bir tavırlar çıkan U*** ve sözde yöneticisi E*** sağ olsun tamamen değersiz müşteriye nasıl davranılır öğrettiler.

Kartımın ücretinin iptal edilmemesi durumunda önce otomatik ödeme talimatlarımı ardından da 5 aralık tarihinde kredi kartımı iptal edeceğim. Onlar için ne kadar değerim varmış gördükten sonra, neden daha burada kalayım?

Aydin 278 Okunma

Cevaplar

  • Aydin 10 Aralık 2014

    Selam; Bugün saat 19:20 gibi kredi kartımı iptal etmek için bankanızı aradım. Yaklaşık 13-14 dk telefonda bekletilmemin ardından Melike Aktaş(sicil no : 602095) ile görüştüm. Kart ücretimin iptali konusunda yardımcı oldu, kendisine buradan teşekkürlerimi sunarım. Ancak bugüne kadar yaptığım toplamda 40 dk'lık telefon görüşmemizin faturasını, benim bu zaman kaybı ve yaşadığım gereksiz stres yüzünden Garanti Bankasına kırgınım, bundan sonra güvenimi tekrar aynı duruma getiremeyecekler. Diğer bankalardaki kartlarımın kullanım performansını artırıp, Platinium kartımı düşürme fikrim sabittir.

  • Garanti Bankası Temsilcisi02 Aralık 2014

    Müşterimiz Sn. Aydın E. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

  • Aydin 02 Aralık 2014

    Öncelikle ismim AYDIN. bankanız tarafından aranıp 69 TL'lik (2015) yılına ait hizmet ücretinin iptal edilemeyeceği bilgisini tekrar aldım. Ayrıca çağrı merkezinizin 40 TL bonus yükleyelim dediği kampanyayı, arayan arkadaşınız 60 TL olarak önerdi. çok kurumsalsınız bunu öğrendim. Kartımı iptal etmekten başka çare bırakmadınız. O durumda bile henüz hizmetini almadığım 2015 yılına ait bir hizmet bedelini iptal etmeyecek kadar müşteri memnuniyetiniz üst sırada. Bana bir sonraki yıllarda Platinium kartımı Fleksi'ye çevirmem önerildi. Şuanki sıkıntı ve problemimle hiç alakası olmayan bir durum. Neymiş bir kaç gün içinde otomatik ödemeleri iptal edeceğiz. 5 aralık tarihinde kartı iptal edeceğiz, 8 aralık tarihinde AKBANK ve HSBC'ye limit artırımı talebinde bulunacağız. Bu sırada şikayetlerimizi Facebook, twitter gibi ortamlara da taşıyacağız.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön