15 Kasım 2014

Garanti Bankası Bu Kadar Saçmalık Olmaz!

Kredi kartı başvurusunu telefonda yaptım. 15 gün sonra kredi kartım geldi. Telefonda bilgilerimi alan arkadaş anne kızlık soyadını yanlış yazdığı için kart şifremi alamıyorum. Kartı iptal etmek istediğim zaman da şifrem olmadığı için yine iptal gerçekleşmiyor... Kartı ne kullanabiliyorum ne de iptal ettirebiliyorum.

Umut 371 Okunma

Cevaplar

  • Umut 18 Kasım 2014

    Komedi devam ediyor. Telefonla bana yardımcı olmak isteyen çağrı merkezi yetkilisi şikayetimi kayıt edebilmek için anne kızlık soyadının ilk iki harfini öğrenmek istiyor. Zaten bu iki harf yanlış olduğu için işlem yapamadığımı belirtiyorum,sıkıntımın bu olduğunu söylüyorum ve telefon yine kapanıyor.

  • Umut 18 Kasım 2014

    Hiç bir çözüm üretilmedi...

  • Garanti Bankası Temsilcisi16 Kasım 2014

    Müşterimiz Sn. Umut Burak A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön