08 Nisan 2014

Garanti Bankası Bsmv Ücreti Kesti.

Garanti Bankası A.Ş vadesiz hesabımı incelediğimde geçmişten bugüne kadar bütün aylarda Bsmv ücreti diye bir kesinti olduğunu gördüm. Müşteri hizmetlerini aradığımda gönderilen faturaların ücreti olduğunu öğrendim. Şubeme gidip suret fatura istememem gerektiğini beyan etmem gerekiyormuş. Gerçekten çok güldüm.

Hem saçma sapan bir ücret alıyorlar hem de tarafıma 1 kez bile fatura gelmedi. Hangi devirde yaşıyoruz. Sistemlerinizden suret fatura gelmesin demek bu kadar mı zor. O kadar basit gelişmemiş bir sisteminiz var galiba ya da vatandaşı oraya buraya yönlendirip bıktırmak ve bu parayı almaya devam etmek derdiniz. Kestiğiniz bütün Bsmv ücretlerinin iadesini rica ederim.

Yasin 124 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi08 Nisan 2014

    Müşterimiz Yasin T. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön