Garanti Bankası Borcumu Ödetmiyor.

Erdem Y. |

Garanti Bankası'na ait bonus kredi kartım vardı. Bu kartın borcunu işlerimin kötü gitmesi nedeniyle ödeyemez duruma geldim. Asgarisini yatırırken onuda yatıramaz oldum. Kayseri'de bir şubeye gittim durumu anlattım ve bana kartını yapılandırdım aylık ödeyebileyeceğiniz taksitlere bölelim dedi, bende tamam uygundur dedim ve bayan işlemlerimi yaptı.

07,05,2013 tarihinde yapılandırdım. An itibarı ile borcumu sorunsuz ödedim. Elime para geçti kartın borcunu tamamen ödemek istedim ve 2-3 aydır bankaya gidip geliyorum benim borcumu söyleyin ben kartı ödeyip kurtulmak istiyorum dedim ama o gün bugündür benle ne ilgilendiler, nede borcumu söylediler. Buna bir cevap bekliyorum. İnsanları kandırmasınlar.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Temmuz
  11:11

  Müşterimiz Erdem Y. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş