Garanti Bankası Borcu Yoktur Bilgisi Geldi.

Samet D. |

Garanti Bankası Sincan/Ankara Şubesi'nden 2012 yılında kredi kullandım. Şubat 2013 celbinde de askerlik gorevimi yapmak giitim. Askerliğim süresince çalışmadığım için taksit ödemelerimde düzensizlikler yaşandı. Askerdn döndüğüm Şubat 2014 tarihinde kalan 300 TL borcumu kapattım. Borcumu kapatmadan kısa süre önce banka borcu avukata devretmiş. Avukatla konuşup kapattığım borcun işleme konulmadığı avukat tarafından tarafıma soylendi. Şuan tekrar kredi çekmek istiyorum fakat takip görünüyor. Garanti Bankası Sincan Şubesi borcumun olmadığına dair evrak vermeyerek avukata yönlendirdi. Avukatta bankanın vereceğini söylüyor. Bu konuyuda bankaya bildirmeme rağmen ilgilenilmedi
Avukat No : 0312 22*******

Etiketler :

Kredi Kart Yasal-İdari Takip

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Samet D.
  01 Ağustos
  12:35

  Ilgilenen personel gayet basarili bir sekilde halledrek sorunu çözdü. Ama tekrar garanti bankası ile calismayi düşünmüyorum.

 • 26 Temmuz
  21:40

  Müşterimiz Samet D. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş