30 Ocak 2014

Garanti Bankası Borçlu Çıkardı!

Garanti Bankası kredi kartlarında bonus aktarımı diye bir işlem var. Daha az kullandığınız kredi kartınız ve daha çok kullandığınız arasında bonuslarınızı aktarabiliyorsunuz.Bende bu işlemi yaptım ve 2 gün sonra aktarım yaptığım Amex kredi kartında 22 tl borçlu olduğumu öğrendim.

Müşteri hizmetlerinin yaptığı açıklama şöyle:kazanılan bonusun kampanya bonusu olduğunu iddia ediyorlar (ki kazanılan bonus kampanya bonusu değil) ve bu bonusun aktarılamayacağını bu yüzden bankaya borçlu olduğumu söylüyorlar. Yani böyle bir Sistem Hatası yüzünden bankaya borçlu oluyorum.

Samet 65 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi30 Ocak 2014

    Müşterimiz Sn. Samet C. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön