Garanti Bankası Bonusu Vermedi!

Kadir O. |

2 ay önce petrol ofisinden 4x100 tl' lik alışveriş yapana 40 TL bonus para kazanacak haberini öğrendim. Bende fırsatı kaçırmamak için hemen kampanyaya katıldım, fakat 40 tl' lik bonusumu kazanamadım. Garanti Bankası müşteri hizmetlerini aradığımda bana sadece kredi kartları kampanyaya dahildir cevabını verdi. O zaman bana neden ilk mesaj atıldığında kampanyaya katıldınız diye cevap geldi. Ayrıca kampanya broşüründe bonus kart sahipleri için geçerlidir yazısı vardı. Benim bankamatik kartımın üzerinde de bonus amblemi var.

Etiketler :

Kredi Kart Kampanya-Puan Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Aralık
  15:09

  Müşterimiz Sn. Kadir O. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır.
  Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.

  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş