Ramazan K. Teşekkür Mesajı

Teşekkürler.

Garanti Bankası Bonuslarımı Geri Aldı!

Ramazan K. |

GittiGidiyor Bonus kampanyasında kazanmış olduğum 100 TL bonusu bankanın internet sitesi üzerinden diğer kartıma aktardım ve aktarmış olduğum kartta da belirtilen tarihlerde kullandım fakat daha sonra ilk kartımda yani bonusun ilk yüklendiği kartta bonus miktarı -100 olarak gözüktü ve benim kazandığım bonusları alarak eksi bonus olarak düşürmeye başlandı.

Yani bana verdikleri o bonusu geri almaya başladılar. Bankanın müşteri hizmetlerini aradık oradada hiç ilgi göstermediler. Oraya koydukları müşteri temsilcisi bankanın müdüründen daha rahat ve alaycı bir tavırla konuşuyordu. Müşteri temsilcisinin dediği tek şey karta aktardığın için bonuslarınız geri alınıyor diyor fakat şartlarda bu yok.

Etiketler :

Kredi Kart Kampanya-Puan

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ramazan K.
  19 Kasım
  21:39

  Teşekkürler.

 • 16 Kasım
  16:58

  Müşterimiz Sn. Ramazan K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır.

  Değerli Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüşlerinizi www.garanti.com.tr / Haklı Müşteri Hattı sayfasında yer alan İletişim Formu aracılığı ile iletebilir, hafta içi ve cumartesi günleri 09:00-18:00 saatleri arasında 444 0 338 ve ya 0850 222 0 338 numaralı hattımızı arayarak müşteri danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz.
  7/24 hizmetinizde olan @garantiyesor ekibine; Facebook (http://on.fb.me/1356rGa) ve Twitter (http://twitter.com/garantiyesor) üzerinden de ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  T. Garanti Bankası A.Ş