11 Ağustos 2014

Garanti Bankası Bonuslarımı Aldı.

Garanti Bonus kullanarak kampanyalı bir ürün satın aldım. Satın almama karşılık kredi kartıma 100 lira bonus yüklendi ve bu bonusu başka bir kredi kartıma yükleyerek kullandım. Fakat hesaplarıma baktığımda yüklenen 100 lira bonus geri alınmış ve kredi kartımda -99 lira bonus görünüyordu.

Garanti Bankası destekteki yetkili bunun sebebinin bonusu diğer kartıma yüklemek olduğunu ve bir şey yapamayacaklarını söyledi, fakat bonus transferini yaparken veya ürün satın alırken herhangi bir uyarı almadım. Benden kaynaklanmayan ve eksik bilgilendirmeden dolayı oluşan bu durumun düzeltilmesini ve alınan bonusun iade edilmesini talep ediyorum.

Erdinç 1.448 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi11 Ağustos 2014

    Müşterimiz Erdinç K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön