25 Mart 2013

Garanti Bankası Bonuslarım Yüklenmedi!

Garanti bankasının flexi kredi kartını kullanmaktayım. Flexi kartta çeşitli özellikler ve ayrıcalıklar bulunan paket seçenekleri var, ben bu seçeneklerden kendim için en uygun olan her harcamaya %0, 04 bonus ayrıca ekstredeki en yüksek harcamaya da +%0, 06 bonus (yani %0, 1 oluyor)verilen paketi seçtim . Bu seçenekteki kart ücreti ise her yıl artmakla birlikte bu yıl için 87 lira.

Bu bilgiler ışığında: 26. 02. 2013 tarihinde xxx şirketinden yapmış olduğum 4. 968, 90 liralık harcama karşılığında hesap ekstreme yansıması gereken 49, 69 liralık bonus verilmemiştir, fakat benden 87 lira tahsil edilmiştir. En kısa zamanda bonuslarımı hesabıma vermelerini talep ediyorum.

Mustafa 42 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa21 Haziran 2013

    bana verilen cevap ile kendilerinin vaatleri birbirleriye tam bir zıtlık içinde.bonus alamayacağımı ilettiler ama bana gelen hesap ekstresinde en yüksek harcamaya %0,4 %0,6 bonus yani totalde %1 bonus kazanacağımı yazıyor.

  • Mustafa29 Mart 2013

    Garanti bankası tarafından benimle irtibata geçen herhangi bir yetkili olmamıştır.

  • Garanti Bankası Temsilcisi25 Mart 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön